Brusič - kulič skla

Nižbor
10/4/2018

Hledáme zaměstnance na pozici brusič - kulič skla.

Požadujeme: vyučení/zaučení v oboru, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, nutná praxe, úkolová mzda.

Nabízíme: nástupní mzda 22.000,- - 28.000,- Kč / měsíc dle stupně odbornosti, jednosměnný provoz, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Dále nabízíme možnost závodního stravování / příspěvek na stravování.

V případě zájmu zašlete svůj životopis vč. průvodního dopisu poštou na adresu: RŰCKL CRYSTAL a.s., pí Gerlinda Věšínová, Lánská 141, 267 05  Nižbor nebo e-mailem na: vesinova@ruckl.cz.

Sklář dutého skla

Nižbor
10/4/2018

Hledáme zaměstnance na pozici sklář dutého skla.

Požadujeme: vyučení/zaučení v oboru, spolehlivost, pečlivost, zručnost, nutná praxe, úkolová mzda.

Nabízíme: nástupní mzda 24.000,- - 32.000,- Kč / měsíc dle stupně odbornosti, nepřetržitý provoz, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Dále nabízíme možnost závodního stravování / příspěvek na stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně / příspěvek na ubytování.

V případě zájmu zašlete svůj životopis vč. průvodního dopisu poštou na adresu: RŰCKL CRYSTAL a.s., pí Gerlinda Věšínová, Lánská 141, 267 05  Nižbor nebo e-mailem na: vesinova@ruckl.cz.

Asistent prodeje - prodejna Praha

Praha
10/4/2018

Hledáme zaměstnance na pozici asistent prodeje - prodejní galerie v centru Prahy.

Pracovní náplň: prezentace značky v prodejní galerii, aktivní prodej, zpracování nabídek pro klienty, písemná komunikace s klienty.

Požadujeme: nutná znalost anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka výhodou. Řidičský průkaz - výhodou, není podmínkou. Praxe na podobné pozici vítána - není podmínkou. Dále požadujeme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu. Střední odborné vzdělání.

Nabízíme: nástupní mzda na celý úvazek 25 000,-Kč/měs. + bonusový systém dle plnění plánovaných tržeb, nástup možný ihned nebo dle dohody, otevírací doba 10.00 - 20.00 hod., dlouhý/krátký týden.